SFR25H0005113FR500
MFR.Part #
SFR25H0005113FR500
JLCPCB Part #
C1754045
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS