SFR25H0005109JA100
MFR.Part #
SFR25H0005109JA100
JLCPCB Part #
C1391813
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS