SFR25H0003922FR500
MFR.Part #
SFR25H0003922FR500
JLCPCB Part #
C1854905
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS