SFR25H0003908JA500
MFR.Part #
SFR25H0003908JA500
JLCPCB Part #
C1378871
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS