SFR25H0003324FR500
MFR.Part #
SFR25H0003324FR500
JLCPCB Part #
C1755769
Description
-55℃~+155℃ 3.32MΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS