SFR25H0003002JA500
MFR.Part #
SFR25H0003002JA500
JLCPCB Part #
C1377556
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS