SFR25H0002208JA500
MFR.Part #
SFR25H0002208JA500
JLCPCB Part #
C1235753
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Metal Film Resistors ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS