SFR25H0002008FR500
MFR.Part #
SFR25H0002008FR500
JLCPCB Part #
C1854916
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS