SFR25H0001333FA500
MFR.Part #
SFR25H0001333FA500
JLCPCB Part #
C3529770
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS