SFR25H0001218FR500
MFR.Part #
SFR25H0001218FR500
JLCPCB Part #
C3470596
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS