SFR25H0001071FR500
MFR.Part #
SFR25H0001071FR500
JLCPCB Part #
C7310642
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS