SFR25H0001002FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR25H0001002FR500
JLCPCB Part #
C1739994
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS