SFR25H0001002FA500
MFR.Part #
SFR25H0001002FA500
JLCPCB Part #
C3509721
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS