SFR2500007503FR500
MFR.Part #
SFR2500007503FR500
JLCPCB Part #
C1741116
Description
-55℃~+155℃ 400mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS