SFR2500007502JA500
MFR.Part #
SFR2500007502JA500
JLCPCB Part #
C1376072
Description
-55℃~+155℃ 400mW 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS