SFR2500006803FR500
MFR.Part #
SFR2500006803FR500
JLCPCB Part #
C3443137
Description
-55℃~+155℃ 400mW 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS