SFR2500006802JR500
MFR.Part #
SFR2500006802JR500
JLCPCB Part #
C1749843
Description
-55℃~+155℃ 400mW 68kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS