SFR2500006200JA500
MFR.Part #
SFR2500006200JA500
JLCPCB Part #
C1376170
Description
-55℃~+155℃ 400mW 620Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS