SFR2500005620FA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR2500005620FA500
JLCPCB Part #
C3486719
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 400mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS