SFR2500005607JA500
MFR.Part #
SFR2500005607JA500
JLCPCB Part #
C1379797
Description
-55℃~+155℃ 400mW 560mΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS