SFR2500005604JR500
MFR.Part #
SFR2500005604JR500
JLCPCB Part #
C3438777
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.6MΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS