SFR2500005602JA500
MFR.Part #
SFR2500005602JA500
JLCPCB Part #
C1368528
Description
-55℃~+155℃ 400mW 56kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS