SFR2500005100FR500
MFR.Part #
SFR2500005100FR500
JLCPCB Part #
C1749988
Description
-55℃~+155℃ 400mW 510Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS