SFR2500004994FR500
MFR.Part #
SFR2500004994FR500
JLCPCB Part #
C1754755
Description
-55℃~+155℃ 4.99MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS