SFR2500004754FR500
MFR.Part #
SFR2500004754FR500
JLCPCB Part #
C3422951
Description
-55℃~+155℃ 4.75MΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS