SFR2500004704JA100
MFR.Part #
SFR2500004704JA100
JLCPCB Part #
C1390108
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 400mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS