SFR2500004532FR500
MFR.Part #
SFR2500004532FR500
JLCPCB Part #
C3414608
Description
-55℃~+155℃ 400mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS