SFR2500004028FR500
MFR.Part #
SFR2500004028FR500
JLCPCB Part #
C3526184
Description
-55℃~+155℃ 4.02Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS