SFR2500003907JA500
MFR.Part #
SFR2500003907JA500
JLCPCB Part #
C1380200
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 400mW Metal Film Resistors ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS