SFR2500003303JA500
MFR.Part #
SFR2500003303JA500
JLCPCB Part #
C1364723
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS