SFR2500002707JA500
MFR.Part #
SFR2500002707JA500
JLCPCB Part #
C1379998
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 400mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS