SFR2500002679FR500
MFR.Part #
SFR2500002679FR500
JLCPCB Part #
C3468334
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS