SFR2500002329FR500
MFR.Part #
SFR2500002329FR500
JLCPCB Part #
C1749497
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS