SFR2500002050FR500
MFR.Part #
SFR2500002050FR500
JLCPCB Part #
C1741837
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS