SFR2500002002FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR2500002002FR500
JLCPCB Part #
C3426048
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS