SFR2500001308FR500
MFR.Part #
SFR2500001308FR500
JLCPCB Part #
C1755015
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS