SFR2500001139FR500
MFR.Part #
SFR2500001139FR500
JLCPCB Part #
C1749441
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS