SFR16S0007872FR500
MFR.Part #
SFR16S0007872FR500
JLCPCB Part #
C3446333
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS