SFR16S0007321FR500
MFR.Part #
SFR16S0007321FR500
JLCPCB Part #
C1753069
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS