SFR16S0006982FA500
MFR.Part #
SFR16S0006982FA500
JLCPCB Part #
C1378184
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS