SFR16S0006653FR500
MFR.Part #
SFR16S0006653FR500
JLCPCB Part #
C1752256
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS