SFR16S0006201JR500
MFR.Part #
SFR16S0006201JR500
JLCPCB Part #
C1749506
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS