SFR16S0004422FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR16S0004422FR500
JLCPCB Part #
C1752177
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS