SFR16S0003010FR500
MFR.Part #
SFR16S0003010FR500
JLCPCB Part #
C1739981
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS