SFR16S0002708JA500
MFR.Part #
SFR16S0002708JA500
JLCPCB Part #
C3391870
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS