SFR16S0002700JR500
MFR.Part #
SFR16S0002700JR500
JLCPCB Part #
C3389604
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS