SFR16S0002432FR500
MFR.Part #
SFR16S0002432FR500
JLCPCB Part #
C1740350
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS