SFR16S0002260FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR16S0002260FR500
JLCPCB Part #
C3476702
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS