SFR16S0002209JA500
MFR.Part #
SFR16S0002209JA500
JLCPCB Part #
C1368580
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS