SFR16S0001693FR500
MFR.Part #
SFR16S0001693FR500
JLCPCB Part #
C1742503
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS